• ganoderma ganoderma-text V ČÍNE JI UŽ PO TISÍCILETÍ
  POVAŽUJÍ ZA VYNIKAJÍCÍ
  LÉČIVOU ROSTLINU.
  EXISTUJE LÉČIVÁ ROSTLINA,
  KTERÁ NEMÁ ŽÁDNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY
  ANI PŘI DLOUHODOBÉM UŽÍVÁNÍ.
  ZLEPŠUJE OBRANYSCHOPNOST
  ORGANISMU A TAKÉ JEHO SCHOPNOST
  SAMOLÉČBY.
 • ganoderma "ONE DRAGON MODELL" SPOLEČNOST MÁ CELÝ PRŮBĚH
  POD KONTROLOU - OD PĚSTOVÁNÍ AŽ
  PO KONEČNÝ PRODUKT.
 • ganoderma USKUTEČNĚTE
  SNY SE MĚNÍ V REALITU S DXN!
  PEČUJTE O SVÉ ZDRAVÍ! BUĎTE FINANČNĚ NEZÁVISLÝ! MĚJTE VYŠŠÍ ŽIVOTNÍ ÚROVEŇ! USKUTEČNĚTE VAŠE SNY!
video PŘIDEJTE SE!
TEĎ!
 

Zapiš se na zpravodaj

Křestní jméno:

E-mail:

O výrobcích:   Obchodní příležitost:

Type the word!

captcha
Get a new text!

„Soustřeďte se na to, kam chcete jít, nikoli na to, čeho se bojíte“

Anthony Robbbins


Můj příběh se asi nebude lišit od mnoha dalších. Tak, jako většina populace (tím myslím spíš to tzv. něžné pohlaví), jsem i já žila svůj život celkem v pohodě, bez větších zdravotních problémů. Takovým „maličkostem“ jako jsou bolesti zad, kloubů, věčná únava jsem nepřikládala větší váhu, protože to jaksi už patří k věku, a byla tu spousta věcí, které se nemohou odložit a musí udělat teď hned... Ale, jak je potom skoro vždy pravidlem, nastane ta chvíle, kdy stačí právě ta jedna kapka, která přeteče ... a ta vaše tělesná schránka vás najednou odmítne poslouchat a hned máte spoustu času přemýšlet. Když tak ležíte v té nemocniční posteli a najednou nic nejenže nemusíte, ale ani nemůžete, zjistíte, že i vaše rodina se obejde bez teplé večeře, že není třeba si brát domů nedokončenou práci...

...protože zkrátka jste nahraditelní.A protože jsem v té době měla hodně času na přemýšlení,  čtení a brouzdání po Internetu, dopracovala jsem se postupem času k informacím, které mi ukázaly úplně novou cestu - zjistila jsem, že to jde i jinak.

 

Abych to zkrátila, můj život se začínal pomalu měnit, dostala jsem se do společnosti lidí, kteří mi ukázali, že na mě záleží a že pokud budu zdravá a v pohodě já, bude z toho těžit i mé okolí. To se stalo asi před deseti lety. Postupně jsem se začala seznamovat s různými produkty zdravé výživy od různých firem, vyzkoušela jsem na vlastní kůži výrobky, které pomohly mě, mé rodině i lidem, kteří byli ochotni pro sebe něco udělat.


Ale proč to všechno píši. Chtěla bych vám jen říct, že není třeba čekat až do chvíle, kdy vás nemoc zaskočí. Vy můžete začít hned a to velice příjemným způsobem. Je tu firma, která měla ten geniální nápad, že svůj ozdravný program spojila s rituálem pití kávy, případně čaje, čokolády. No není to paráda, vypijete si svůj oblíbený šálek kávy a přitom si posilujete a ozdravujete svoji tělesnou schránku. A to ještě není všechno, protože vy si při tom můžete ještě na ten svůj šálek kávy vydělat, a to pouze tím, že nabídnete svůj oblíbený nápoj svým přátelům a známým, pokud jim zachutná, je pravděpodobné, že si tím uděláte tu správnou reklamu a produkty si začnou kupovat i ostatní. Takto nenápadně můžete začít budovat svůj obchod.

 


Tak co, zkusíte to?

Pokud ano, přeji vám hodně zdraví a úspěchů a budu se těšit na spolupráci.

Vaše B.Lusková

ID 310003159

S-rank


 

SEO rank

DXN Facebook Share Share on Facebook

© Copyright DXN Europe 2009.